Rescop W

V nedávné době se naše společnost setkala s případy kopírování nástrojů pro otevírání plastových oken Rescop W. Důrazně upozorňujeme, že výrobek je chráněn Úřadem průmyslového vlastnictví. Každý, kdo nástroj (nástroje) okopíruje se dopouští trestního jednání dle Trestního zákoníku §268 a §269. Trestní sazba za toto konání 6 měsíců až 8 let pro osobu odpovědnou.

Veškeré podklady a zjištění předává naše společnost patentovému zástupci Úřadu průmyslového vlastnictví, který zařídí podání trestního oznámení u Státního zastupitelství pro Prahu 1.

 

   Rescop W jsou námi vyvinuté a patentované nástroje, které slouží složkám IZS k otevírání oken z venkovní strany. Okenní otvorová výplň je těmito nástroji otevřena bez způsobení škody a použití násilí. Nástroje umožňují manipulovat mechanikou ovládání okna, díky tomu je možné okno po zásahu i uzavřít. 

    Dodávaná sada se skládá:

    - 6 ks nástrojů,

    - palička,

    - olej,

    - návod,

    - bezpečnostní karta,

    - speciální měrka pro provádění průzkumu,

    - obal.

Jsme jediní a výhradní dodavatelé těchto nástrojů. Naše nástroje používá většina profesionální hasičů HZS ČR.

Více informací zde.

 

Objednávka: rescop@seznam.cz

Nástroje nejsou prodávány soukromým osobám. Čísla všech prodaných sad jsou evidována a v případě zneužití je seznam k dispozici orgánům činným v trestním řízení.